Кондиціонери міцно увійшли в сучасне життя. Широкий асортимент кліматичних систем дозволяє покупцям вибрати товар, який підходить під індивідуальні вимоги: естетичні, технічні та цінові. 

Від вибору кондиціонера безпосередньо залежить комфорт і здоров'я людини, а від правильно виконаних монтажних робіт на 90 відсотків залежить експлуатаційний термін кліматичних систем. Тільки фахівці, з досвідом роботи, можуть гарантувати якісну установку кондиціонера, з подальшою гарантією. А наявність необхідних інструментів дозволить виконати установчі роботи без шкоди для інтер'єру приміщення і фасаду будівлі. 

Етапи монтажу (встановлення) кондиціонера у м. Львів 

Установка спліт-систем вимагає дотримання певних правил. По-суті, це ключовий момент, який визначає нормальну роботу кондиціонера, його довговічність і можливість максимального використання ресурсу.

Монтаж кондиціонера передбачає основні етапи, які вимагають бездоганного виконання:

1. Проведення окремої гілки електропроводки;

2. Штроблення стінного або підлогового простору;

3. Прокладання фреонмагістралі;

4. Установка зовнішнього блоку система;

5. Установка внутрішнього блоку;

6. Вакуумація кондиціонера і його запуск.

По закінченню проведення робіт фахівці проводять ряд тестів, які вказують на правильність виконання монтажних робіт. Виконується перевірка на режими робіт сліп-системи, шумові показники і вібраційні дані.

Монтажні роботи систем кондиціонування краще робити до або під час ремонту приміщень. 

В цьому випадку не складе проблеми провести корекцію проведення шляхів або кріплення внутрішнього блоку. Професійна установка системи охолодження – це не тільки тривалий термін служби приладу, а й гарантія безпеки користувача. 

Монтаж (встановлення) зовнішнього блоку кондиціонера

Виконуючи установчі роботи спліт-систем слід, в першу чергу, визначитися з розміщенням зовнішнього (зовнішнього) блоку. При проживанні в багатоповерховому будинку найкращим місцем для розміщення зовнішнього блоку спліт-системи є дах будівлі. Це забезпечує доступ фахівців для регулярного обслуговування кондиціонера.

При розташуванні зовнішнього блоку на фасаді будівлі, обирають місце зправа від вікна або під вікном, щоб мати легкий доступ до технічного обслуговування та проведення монтажно-пускових робіт.

Після виконання всіх зовнішніх робіт приходить час монтажу внутрішнього блоку. Внутрішній блок спліт системи вимагає більш частого виконання профілактичних робіт, ніж зовнішній. Щоб вони не викликали проблем, а так само щоб з легкістю можна було, при необхідності, провести поточні або термінові ремонтні роботи, внутрішній блок кондиціонера слід розміщувати в легкодоступних місцях. До того ж саме внутрішній блок забезпечує надходження потоку повітря заданої температури в приміщення.

Внутрішні блоки сучасних спліт-систем виглядають елегантно і стильно. Навіть найпростіший кондиціонер добре впишеться в інтер'єр, а при бажанні можна вибрати кондиціонер з будь-яким дизайном, найбільш підходящим по стильовому рішенню обстановки.

Відвід конденсату

Під час роботи кондиціонер виробляє конденсат. При виконанні монтажних робіт слід подумати, куди буде зливатися зайва рідина. У новобудовах, як правило, передбачені спеціальні канали для відведення конденсату з кондиціонерів, але при установці спліт-систем на старих будинках це слід ретельно продумати. Також можуть використовуватись дренажні насоси.

Спеціалісти компанії Clim Tech мають досвід роботи більше 10 років по встановленню і обслуговуванню побутових, напівпромислових і промислових спліт систем будь-якої складності. Працюємо тільки із професійним інструментом і матеріалами найвищої якості. 

Виконуємо також висотні роботи, а саме із використанням вишки або альпіністів.

Отже, Ви плануєте купити і встановити кондиціонер у м. Львів і області, тоді у нас Ви можете замовити виклик спеціаліста для того, щоб оглянути приміщення, правильно підібрати кондиціонер під Ваші потреби, спланувати і розмалювати схему монтажу і прорахувати його вартість.

У нас Ви можете замовити монтаж (встановлення) кондиціонера у м. Львів, Львівській області і всьому Західному регіону України