Користувачі спліт-системи (кондиціонера) стикаються з неприємною проблемою після включення техніки, приміщення починає наповнюватися неприємним запахом або вона працює як вентилятор. Це говорить тільки про одне – саме час провести техобслуговування (чистку) вашому кондиціонеру.

Наскільки б часто ви не мили фільтри або не тріть пил, спліт-система потребує час від часу в комплексній чищенні, яку проводити бажано регулярно.

Багато хто не вважають важливим проводити комплексну чистку спліт-системи, але своєчасно проведена чистка кондиціонера – це запорука Вашого здоров’я. Не всі знають, що, на перший погляд невелика забруднення може привести до неефективної роботи і в подальшому виходу спліт-системи з ладу.

Комплексну чистку кондиціонера, необхідно проводити 2 рази на рік, за рекомендацією виробників систем кондиціонування.

При чищенні внутрішнього блоку ми застосовуємо: миючі засоби, протигрибкові і антибактеріальні засоби, парогенератор.

При замовленні обслуговування (чистки) спліт-системи (кондиціонера) у Львів, ви отримуєте повну її діагностику.

Проведення всіх робіт відбувається обережно, швидко, без бруду і пилу.

Спліт-система в процесі своєї роботи нагадує два пилососи, один внутрішній і один зовнішній, які необхідно чистити і обслуговувати час від часу! Якщо нехтувати цим, вся пил, який накопичився з часом і різні мікроби у внутрішньому блоці спліт-системи потрапляють в повітря приміщення, яким ви дихаєте. Що стає причиною неприємного запаху і алергії.

Причиною зниження ефективності роботи спліт-системи і зменшення потоку повітря є забруднення вентилятора і випарника внутрішнього блоку. Проводити чистку потрібно парогенератором, очищаючи бруд з усіх поверхонь випарника і вентилятора, видаляючи в процесі грибок, алергени і причину неприємного запаху.

Для проведення якісної та ефективної чистки спліт-системи, майстрами нашої фірми проводиться комплексне технічне обслуговування із застосуванням протигрибкових засобів, антибактеріальних, парогенератора для чищення вентилятора, випарника, дренажної ванночки, дренажної трубки; внутрішній блок спліт-системи повністю розбирається. Чистку зовнішнього блоку проводять щіткою або мийкою Керхер, перевіряють тиск фреону і при необхідності проводять дозаправку кондиціонера, проводять огляд всього зовнішнього блоку.

Розглянемо ряд робіт, які проводять спеціалісти нашої компанії:

Щоб чистка спліт-системи була зроблена ефективно, необхідно провести:

  • чистку конденсатора зовнішнього блоку,
  • хімічну чистку і антибактеріальну обробку випарного радіатора внутрішнього блоку,
  • хімічну чистку вентилятора внутрішнього блоку,
  • грубу очистку теплообмінника зовнішнього блоку
  • хімічне і парове очищення дренажної трубки, ванночки збору конденсату;
  • після складання і запуску виміряти тиск фреону в системі і при необхідності дозаправити (окрема плата).

Чистка внутрішнього блоку проводиться із його частковим або повним розбиранням.

Найбільш частою помилкою є переконаність в тому, що власнику спліт-системи немає ніякої необхідності лізти у внутрішній блок спліт-системи, а все що потрібно там робити зроблять майстри після виклику і чистити фільтри немає ніякого сенсу. Також багато хто думає, що чистити кондиціонер можна не частіше, ніж раз на п’ять років. Однак забруднення фільтрів кондиціонера знижує ефективність роботи і може привести до його поломки. Не кажучи про те, що використання забрудненого кондиціонера, не дуже добре позначиться на здоров’ї і не принесе жодної користі.

Крім того, забруднення вентилятора призводить до неприємних запахів, що виходять з кондиціонера. Пил, що потрапляє на вентилятор, дуже добре вбирає конденсат, утворюючи при цьому грудочки бруду, і ця маса починає дуже швидко рости. Утворюється відмінне середовище для розвитку і розмноження мікробів і грибків.

І варто ще додати, що наріст бруду уповільнює швидкість обертання вентилятора, призводить це до його розбалансування, що може спричинити за собою його поломку. До речі, при порушенні балансу вентилятора, можуть з’являтися сторонні шуми з внутрішнього блоку.

Також у нас Ви можете замовити діагностику і ремонт будь-якої складності для побутових, напівпромислових і промислових спліт систем (кондиціонерів) у м. Львів, Львівській області і всьому Західному регіону України